Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Muzyczny podarunek na różne okazje. Dla kogo będzie dobry?

Odpowiedni prezent dla melomana musi być zawsze zgodny z jego gustem. Dobrze jest poświęcić trochę czasu, żeby dowiedzieć się co lubi taka osoba.


wizja - ubrania
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektórzy uwielbiają stare brzmienia. Mają swoją sprawdzoną muzykę jeszcze z czasów swojej młodości, do której często wracają. Gdy są dorośli, to zaszczepiają swoje muzyczne fascynacje swoim pociechom. W taki sposób kultowe dźwięki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie wspominając już o tym, iż taka muzyka jest po prostu ponadczasowym klasykiem. Do tego rodzaju klasyków należy na pewno Pink Floyd The wall. Szukasz płyty "The Wall" Pink Floydów? Jest to album koncepcyjny. Jest jednym z lepiej sprzedających się płyt, jeżeli mowa o muzyce rockowej. Na podstawie tego albumu zrobiony został kultowy już niemal film o takim samym tytule. Dlatego kupując taką płytę na prezent mamy pewność, że fan takich klasyków włączy ją z radością do domowej płytowej biblioteki. Kobiety lubiące znane klasyki z pewnością będą zadowolone z repertuaru, jaki ma Eva Cassidy. Interesujące jest to, że za życia, kiedy tworzyła, nie była aż tak znana. Natomiast po jej śmierci, wydana została płyta, jaka rozeszła się w ogromnym nakładzie. Od tego momentu jej muzyka stała się znana prawie na całym świecie. To świetna propozycja dla osób kochających bluesa, muzyki folkowej, jazzu.
odzwierciedlenie - ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla fana muzyki idealne są również pozycje książkowe o tematyce muzycznej. Osoba grająca na gitarze ucieszy się na prezent po postacią książki Gitary. Prosto z tego źródła Znaleźć w tej książce możemy wiele ciekawych historii na temat danych modeli gitar. Oprócz tego jest to interesująca podróż po historii niezwykle popularnego instrumentu. Niesamowicie ciekawa sprawa dla każdego fana gitary. Jak chodzi o takie wiążące się z muzyką upominki, to jest to z pewnością doskonały prezent na walentynki. Nie ma nic lepszego niż płyta - (okładki na CD - http://disccover.pl) z piękną muzyką na wspólny wieczór. W taki sposób możemy zarówno podbić serce dopiero co poznanej niewiasty, jak i przypodobać się małżonce. Piękna muzyka, bukiet kwiatów, drogie wino i wieczór z pewnością będzie udany.


Nie bez przyczyny mówi się, iż muzyka łagodzi obyczaje. Z tego względu jest to też dobry prezent na przeprosiny. Możemy takim upominkiem odbudować relacje przykładowo z dziewczyną. Dlatego warto brać pod uwagę tego rodzaju muzyczny podarunek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-15 14:17:37
Tagi: dom, dzieci, gust, Panie