Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Kiedyś chyba wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, zaś karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Teraz przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a dużą zabawą.
Bo właściwie wszystkie dzieci zamieniły podwórko na komputer.


battlefield bad company 2 vietnam
Napisał: Federation European Cyclists'
Na podstawie: http://www.flickr.com


Standardowym wyposażeniem przeciętnego nastolatka jest dziś playstation, na którym grają już nie tyle młodzież, ale także ich rodzice. Świat gier zdominował również polskie podwórko, które praktycznie opustoszało. Niemal wszyscy przenieśli się do sieci, gdzie w zespole bądź przeciw sobie grają, wyścigają się, zdobywają artefakty i następne punkty, które mogą wymienić na dodatkowe postacie o unikalnych właściwościach - zerknij.


Rodzina aktywna jesienią
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR


Najbardziej popularną grą komputerową, powstałą głównie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z typu strzelanek, która toczy się w okresie wojny w Wietnamie. Każdy gracz ma do wyboru pełno broni, pojazdów i map, w których może toczyć walki z nowymi wrogami. Pełno walki, krwi i strachu może przysporzyć także znany bioshock. Natomiast dla fascynatów wyścigów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. I na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała propozycja na rodzinne, deszczowe popołudnia oraz mroźne weekendy - burnout legends psp.


Rynek komputerowy zdobywa coraz więcej zwolenników na całej Ziemi.
Producenci gier komputerowych ścigają się w pomysłach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Istotne tylko, by rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, aby się w nim całkowicie nie zatopili.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 11:11:53
Tagi: gry komputerowe, dom, dzieci, efekty