Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Co ma do zaoferowania Ustka? Jakiego rodzaju atrakcje czekają na turystów? Gdzie warto jechać w niepogodę?

Udane wakacje to dla niektórych niekoniecznie zaszycie się na odludziu oraz raczenie się ciszą jak i przyrodą. Niektórzy lubią być w miejscu, gdzie mają wszystko w zasięgu wzroku i dostęp do wielu rzeczy.


Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Napisał: IQ MEDISPA
Na podstawie: IQ MEDISPA
Nie ma trudności ze znalezieniem sklepu, czy dobrej knajpki na obiad. Dla takich osób, Ustka to świetne miejsce na urlop.
W Ustce jest doskonała infrastruktura dla turystów, dlatego z łatwością znajdziemy kwatery, które będą idealne dla każdego. Jeśli zainteresuje nas Ustka domki do wynajęcia to nie problem- Podobnie jak wiele innych rodzajów kwater dla turystów. Wybór jest naprawdę ogromny. To wielki plus, ponieważ na wybrzeżu jest wiele malutkich miejscowości, w jakich nie często brak wyboru, jeśli chodzi o nocleg. W Ustce tymczasem nie będziemy mieć z tym żadnego problemu.


Nie można odwiedzić Ustki i nie być na latarni morskiej. To punkt stały każdej z wycieczek. Pewnie nie jest ona za wysoka, natomiast jej ładny wygląd z pewnością przypadnie do gustu wielu odwiedzającym.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy tekst, bez wahania zobacz dodatkowo inne warte zerknięcia materiały - na pewno też Cię zaabsorbują!

Interesującą rzeczą jest zabytek z czasów Hitlera, a mianowicie tak zwane trzecie molo, jakiego budowa nie została dokończona. Według planów miało ono mieć nawet 1,5 km długości, niestety II Wojna Światowa pokrzyżowała takie plany. W okolicy jest sporo bunkrów wojennych, co jest wielką gratką dla fanów historii. Gdy mamy więcej czasu oraz odłożonych do wydania środków finansowych, to właśnie z Ustki można odbyć rejs na Bornholm.
lasy
Napisał: DLH Poland
Na podstawie: www.dlh.pl
Na tej duńskiej wyspie można skorzystać z ogromnej ilości rozsianych ścieżek rowerowych. To idealne miejsce dla fanów dwóch kółek. W Ustce każdy pewnością znajdzie coś dla siebie. Z tego względu, jeśli interesuje nas Ustka domki zamówmy jak najszybciej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-22 11:04:42
Tagi: wygląd, molo, turystów, miejsce