Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki tradycyjnej. Tym bardziej jak można posłuchać interesującej opowieści

Dla każdego coś odpowiedniego, można pomyśleć, jak zaczniemy analizować rynek czytelnictwa. Jeśli chodzi o gatunki literackie, to mamy w sumie wszystko, identycznie jest z beletrystyką czy pozostałymi rodzajami wydawnictw, jak poradniki. Co więcej, ten rynek nie opiera się tylko na publikacjach czytanych tradycyjnie, ponieważ coraz większego znaczenia zyskują wydawnictwa elektroniczne jak e-book, lub książka mówiona, czyli audiobook. Zwłaszcza ten drugi rodzaj to interesujące rozwiązanie dla ludzi, którzy uwielbiają słuchać historii.

audiobook
Napisał: Denise Krebs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kto z nas tego nie lubił? Słuchanie różnych historii to wielka i cudowna historia naszego dzieciństwa. Czy to opowieści opowiadane przez dziadka i babcie, czy książka czytana przez rodziców. To okres, kiedy jeszcze nie potrafiliśmy czytać lub dopiero się uczyliśmy. Ale to czas bardzo cenny, bo jako dzieci odmiennie odbieraliśmy rzeczywistość, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, ale teżwystraszeni, wzruszeni, faktycznie natomiast była dla nas bardziej barwna niż dzisiaj. Dzięki temu, iż sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie ustawić nasze zmysły na samą historię, powolutku więc zanurzaliśmy się w ten niezwykły świat. W dorosłym życiu każdy z nas stracił ten kawałek świata.

Książki raczej czytamy, tak więc audiobook to bardzo ciekawy pomysł na powrót do dziecinnych lat, na powrót do przyjemnej czynności, jaką jest wygodna pozycja, na leżąco czy na siedząco i wsłuchiwanie się w ciepły głos lektora. Teraz panuje idealna okazja, żeby odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Uwielbiasz dobre, ciekawe, zapierające dech w piersiach historie.
audiobooki
Napisał: Robert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ta książka Cię zachwyci. To historia o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Ponadto, dotyczą one miejsca najbardziej tajemniczego, zamkniętego i nieprzyjacielskiego – Korei Północnej. Tajne informacje odnoszą się do rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, które zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli także w nieprzyjacielskim, niepewnym kraju. Przed ekipą bardzo trudna misja.

Czy ocalą świat? Czy uda im się wygrać wyścig z czasem? Od początku do końca książki ta książka trzyma w napięciu, bo akcja zmienia się w najmniej oczekiwanym momencie, a ponadto książka jest świetnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i zanurz się w ciepłym głosie lektora. Powróć do czasów dzieciństwa, kiedy jako dziecko z wielką uwagą, z wypiekami na twarzy słuchałeś niezwykłych opowieści - czy znasz już

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 15:03:10
Tagi: książki, Audiobooki, akcja, słuchowisko, głos lektora