Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

W jaki sposób przeprowadza się badanie?

Coraz więcej firm w kraju przeprowadza w swoich placówkach badanie mystery shopper. W tym celu wynajmuje się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego dodatkowo przeszkolonych pracowników.


Na pewno zgadujecie na czym polega to badanie. Przede wszystkim kontroluje się poziom obsługi klienta na terenie danego placówki. Naturalnie przygotowanie usługi wymaga czasu i niemało kosztuje. Jednak przedsiębiorcy zazwyczaj chwalą sobie rezultaty. Duże sklepy zamawiają tego typu badania co jakiś czas, aby mieć na bieżąco pod kontrolą swoich pracowników, a także trzymać na wysokim poziomie jakość swoich usług. (Ogłoszenie: ).
Jak się to odbywa? Po pierwsze na spotkaniu z przedstawicielem firmy zatwierdza się jakie schematy sprzedaży są praktykowane w przedsiębiorstwie, a także założenia obejmujące wygląd sklepu, tj.rozkładu asortymentu jak również charakterystyki typowego nabywcy. Następnie tworzy się specjalistyczny formularz,
posiadający optymalną ilość pytań.
tapicerowany zagłówek łózka
Napisał: http://www.homespothq.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z reguły są to pytania zamknięte, żeby kontroler mógł szybko ocenić placówki, jednak pytania otwarte są także ważne. W nich bowiem kontroler może zamieścić swoje spostrzeżenia, które stanowią wyjątkowo cenny materiał badawczy.


Kiedy mamy już gotowy kwestionariusz wskazane jest, żeby zatrudnić osoby, które wykonają pracę w terenie. Wybrany pracownik powinien być z natury spostrzegawczy, posiadać nieco umiejętności analitycznych.Oprócz tego poszukuje się badaczy, którzy prawidłowo wykonają swoje zadanie . Zdarzały się bowiem kłopotliwe sytuacje, gdy ktoś wcale nie odwiedził danego placówki, a formularz wypełnił.

Czy przeczytany post jest atrakcyjny, ale masz ochotę na więcej? Chcesz zobaczyć link do artykułu (http://twojprawnik.net/)? Więc namawiamy - wystarczy wyłącznie najechać myszką.

(Ogłoszenie: ).
Firma badawcza, która zatrudnia audytorów, musi ich wcześniej skutecznie wyszkolić.Tego typuszkolenie nie trwa długo i nie drogie.
Zwieńczeniem pracy badawczej jest raport. Znajdziemy w nim część analityczną oraz zalecenia dla klienta. Często przedsiębiorstwa dowiadują się, że ich procedura sprzedaży jest nienowoczesna, a ich pracownicy nie wykonują rzetelnie swojej pracy, zaniżając w tym samym wyniki sprzedaży.
Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Napisał: JZO
Na podstawie: JZO

Ponieważ ostatnio jest to dosyć modna praca, zwłaszcza dla osób studiujących, nawet w mniejszych miastach znajdziemy zatrudnienie jako mystery shopper. Wszyscy ludzie zainteresowani, takimi ogłoszeniami, powinny wiedzieć, że samo wpisanie w wyszukiwarkę hasła: praca Tarnów nie wystarczy. Często w dużych serwisach z ogłoszeniami nie doszukamy się ogłoszeń typu .

Chciałbyś poznać więcej na ten temat - zapewne spodoba Ci się bieżąca notka (http://kancelaria-mackowiak.pl/porady-prawne), którą stworzyliśmy z myślą o Tobie. Po więcej informacji wejdź w link.

Trzeba wówczas znaleźć strony działających w naszym powiecie firm badawczych i wysyłać CV bezpośrednio na ich formularz zamieszczony na stronie www.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:30:30
Tagi: praca, materiał badawczy