Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Potrzebujesz emocjonujących atrakcji? Jeśli lubisz się bać, Gdańsk z pewnością zaoferuje coś dla ciebie

Ludzie cały czas poszukują ciekawych oraz niebanalnych rozrywek. Ostatnio znacznym zainteresowaniem mogą pochwalić się się miejsca uznane za opuszczone. Klimat jak z horroru podoba się licznym osobom, więc czasami ważą się one na zwiedzanie podobnych budynków.


wakacje - panorama
Napisał: Michal Goszczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Można je spotkać również w Gdańsku.


Dla mocnych wrażeń - wizyta w starych budynkach


W Polsce nie brak opuszczonych miejsc, nad którymi unosi się wyjątkowa atmosfera. W sytuacji, gdy chce się ujrzeć opuszczony szpital gdańsk będzie ku temu dogodnym miejscem, gdyż w mieście znajduje się akurat taki obiekt. Dużo osób gustuje w podobnych wrażeniach, są to głównie amatorzy filmów z gatunku grozy, jak też osoby, które profesjonalnie zajmują się poznawaniem takich obiektów. Odwiedzenie takiego budynku z pewnością bywa niepowtarzalnym, emocjonującym przeżyciem. Ta aktywność spodoba się jedynie ludziom o naprawdę mocnych nerwach!


Domowe dokumenty pod ręką!
Napisał: mBox
Na podstawie: mBox


Nie udało się? Nie szkodzi, istnieją inne miejsca z dreszczykiem!
Opustoszałe miejsca są niezwykle ciekawe, ale przeważnie dostęp do nich bywa utrudniony, ponieważ są zabezpieczone przez wejściem człowieka. Pomyślnie są obiekty, które znakomicie je zastąpią. Tego typu miejscami są chociażby escape room gdańsk to miasto, gdzie podobne atrakcje napotka się bez najmniejszego problemu. Rozgrywka polega na tym, że należy natrafić na rozwiązanie zagadki pozwalającej opuścić zamknięty pokój.


Wewnątrz czekają różne zagrożenia. Na wizytę w takim escape roomie najlepiej wybrać się w towarzystwie najlepszych znajomych. Wtenczas zabawa z pewnością będzie jeszcze lepsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-15 13:38:29
Tagi: czas, Gdańsk, kraj