Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Big Data, kontra Cloud computing - a więc, konferencja kontra szkolenie w 2017 roczku

Czym dokładnie jest Big Data a także w jakim momencie wypada jego najbardziej nowa konferencja wewnątrz dwa tysiące siedemnastym roku? Czym jest Cloud Computing oraz gdzie można się go wyuczyć i za jak dużo? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowego felietonu!


Nasz felieton rozpoczniemy od zagadnienia: big data konferencja. Czym dokładnie jednak bywa Big Data? Bywa to skrót z języczka angielskiego, który oznacza "Bigger OpportunITies" (w swobodnym tłumaczeniu na język polski - Większe Perspektywy/Okazje). Jest to pojedynczy spośród najmocniej znanych projektów z dziedziny nauki, o temacie big data oraz jego używaniu w biznesie. Tej rzeczy głównym celem bywa zapoznanie uczestników z narzędziami, które to stosujemy do analizy najbardziej dużych zbiorów danych, a także ich zaprezentowanie. W roku dwa tysiące siedemnaście nastąpi 3 edycja konferencji na tej rzeczy temat, a dokładnie 24-25 kwietnia. Odmieniając jednakże temat, skoncentrujemy się teraz na określeniu...


cloud computing szkolenie
Napisał: MPM
Na podstawie: MPM
big data konferencja
Napisał: GpsGuardian
Na podstawie: GpsGuardian


Cloud computing szkolenie to niewiarygodnie spore możliwości powiększenia wiedzy z zakresu przeróżnych dziedzin splecionych z znaną każdej osobie "chmurką". Owe szkolenia bywają organizowane głównie w bardziej dużych miastach, a kwota za owe szkolenia wynosi w okolicy od dwóch tysięcy złotych, do nawet obszaru 5 tysiaków złotych (jest to kwota netto, gdyż brutto może wynieść nawet w okolicy 6 tysiaków złotówek), wszystko jednakże bywa uzależnione od lokalizacji szkolenia, oraz od zakresu wiedzy, jaki bywa na konkretnym kursie.


Dobrze jest się rozpocząć rozglądać za tym już dziś, albowiem w sieci na konkretny moment powstało już parę dat na kurs w dwa tysiące siedemnastym roczku, z tego powodu nie czekaj oraz zapisz się już w tej chwili!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:29:50
Tagi: projekt, sieci, szkolenie, IT, analizy