Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Kilka metod na kłopoty z finansami

Są takie chwile w życiu niemalże chyba każdego człowieka, iż potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeśli nie posiadamy dużych ,tak zwanych”zaskórników”, może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni zwrócić się o pomoc, dla przykładu, do kogoś z bliskich lub przyjaciół albo też do konkretnej instytucji finansowej.
Częstokroć bywa jednakżę i tak, że nie będziemy mogli dostać pomocy finansowej tą drogą. W pewnych bankach proces przyznawania kredytu ciągnie się dosyć długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, które należy wypełnić aby otrzymać pieniądze.


wystawa sklepowa z ciuchami
Napisał: Connie Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Napisał: Maxime Guilbot
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tzw. “chwilówki”, czyli pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez różne firmy finansowe. Świetnym przykładem jest chociażby Extra Portfel, Podobne strony a więc propozycja z jakiej skorzystać ma okazję niemal każdy. Co niezwykle ciekawe, kredyt ten jest całkowicie darmowy do kwoty 2000 tysięcy złotych, jeśli będzie spłacony do 30 dni. Kolejnym ułatwieniem jest to, że mamy możliwość skorzystania z tego produktu uzupełniając formularz przez Internet.


rzeczoznawcy majątkowi
Napisał: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z kolei jeżeli dysponujemy już konkretnymi oszczędnościami i myślimy o lokacie funduszy, to warto rozważyć propozycję lokat. Jest to typ inwestycji, jaka opiera się na wpłaceniu środków na dany rachunek bankowy na pewien okres, w trakcie jakiego nie ma możliwości wybrania środków, ponieważ grozi to utratą odsetek.

Jeżeli opisywane na tej witrynie omówienie bardzo Cię zajęło, to zalecam to opracowanie - ono jest tak samo atrakcyjne, jak tekst, który teraz czytasz.

Na rynku istnieje wiele takich produktów.


Doskonałym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, dobra strona w jakiej mamy duże oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku utraty odsetek w przypadku wcześniejszej rezygnacji. Kolejną zaletą jest długość trwania lokaty - jedynie trzy miesiące, co sprawia, że nie musimy “zamrażać” kapitału na długi czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:10
Tagi: pomoc, IT, interes, rodzaj