Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Szukasz oferty na przesyłki kurierskie? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service - dużo w tym temacie.

Patron Service działa już od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Zatrudnia kilkuset pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co zapewnia firma Patron Service?


trip hop
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Firma Patron Service oferuje zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to przede wszystkim indywidualne podejście, kompleksowa oferta oraz nowoczesne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do oczekiwań klienta, który jest zainteresowany gwarancją dostarczenia przesyłki na czas więcej znajdziesz na profilu Facebook Patron Service. Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców - agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm i biur, urzędów, przedsiębiorstw produkcyjnych, jak również osób fizycznych.


Firma Patron Serwis oferuje:


serwis (kliknij hiperłącze) lokalny- dostarczanie paczek i listów w obszarze miasta;


- serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce w Polsce. usługa jest zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach. Istnieje też specjalny tryb doręczenia, w którym pilna przesyłka bądź list dociera do odbiorcy w tym samym dniu bądź kolejnego dnia we wczesnych godzinach porannych;
- serwis międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie Unii Europejskiej w systemach standard oraz ekspres;


- usługi transportu drogowego - koszt usługi liczony jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) oraz dodatku paliwowego (w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).


Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie internetowej.


Na stronie internetowej dostępna jest także opcja szybkiej wyceny przesyłki oraz zamówienia usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:11
Tagi: firmy, oferta, usługa, możliwości