Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Upominek dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być nudny!

Każda z nas ma co roku zagwozdkę co zakupić facetowi na rocznicę urodzin. Tym bardziej na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiemy ci, co można mu podarować! Niekonwencjonalny prezent to taki, jaki w większości wypadków zrealizujesz sama.


Warto pobawić się kreatywnie a także otwarcie.

Jeśli wciąż ciekawi Cię to zagadnienie, to odwiedź witrynę (https://przerwa.studio/) a tu z pewnością zdobędziesz mnóstwo informacji na ten temat.

Można wykonać mu własnoręcznie album z waszymi względnie twymi zdjęciami. Można do niego dodać parę swoich adnotacji, wspomnień, tekst waszej ukochanej pieśni, możemy wkleić tam dowolne listy czy napisać wierszyk. Jeśli masz pocztówki z miejsc w jakich byliście wspólnie, także sprawdzą się świetnie. Troszkę fantazji, a możesz stworzyć coś naprawdę boskiego ;)


Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Napisał: Sigma International
Na podstawie: Sigma International
Humorystyczne Prezenty są zawżdy problematyczne o tyle, że łatwo kogoś urazić. Niby wydaje się, że powinno być wszystko w porządku, a jednakże można spowodować zwyczajnego męskiego focha. A tego byśmy nie chciały, prawda? Dużo sklepów on-line proponuje gadżety jak też podarunki na osiemnastkę, lecz przeszukiwanie ich zajmuje wiele czasu. Poniektóre firmy oferują personalizowane flaszki albo puszki z alkoholem. Jest to bardzo dobry internet światłowodowy bielsko biała pomysł, dlatego że gdy zawartość zostanie wypita, flaszka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skok ze spadochronem a być może skok wahadłowy? Czy twój chłopak już wiesz, jak to jest obserwować powierzchnię naszej planety z wysokości paru tysięcy metrów? Jeżeli Twój chłopak jest ciut zwariowany jak też kocha skoki adrenaliny, z całą pewnością będzie zachwycony takowym podarkiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:10
Tagi: gra, online, firmy, Urodziny, Prezenty