Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

W dzisiejszych czasach widzimy rzeszę form reklamy - najważniejsze przy wyborze jakiejś musi być jej skuteczność

Reklama w obecnym stuleciu jest już integralną częścią krajobrazu i nie wyłącznie w mieście. Mamy szansę się z nią zetknąć na każdym kroku, nawet we własnym mieszkaniu dzięki Internetowi czy gazecie.


Jeśli ktoś miałby zamiar zliczyć ile razy 4 godzin zobaczy lub usłyszy reklamę, to zapewne wyniki te byłyby dość potężne.


prezenty
Napisał: neal whitehouse piper
Na podstawie: http://www.flickr.com


szkolenie pracowników
Napisał: mik Krakow
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak reklama stała się zintegrowaną częścią naszego życia.

Jeśli zamierzasz obejrzeć coś niezwykle interesującego, spójrz na portal (https://www.inito.pl/rejestracja-do-vat-w-ue/) tej firmy, zobaczysz w tamtym miejscu sporo bardzo tanich ofert.

Widzimy ją w telewizji i w sieci, ale także w magazynach oraz słuchamy w radiu. Widzimy ją również prawie na każdym kroku i przy ulicach, gdy billboardy bywają ustawiane wzdłuż szos i autostrad. Billboardy są szalenie efektywne, kiedy odnoszą się do promowania miejsc, które znajdują się niedaleko nas w danym miejscu. Przykładowo namawiają do zjechania z autostrady tylko 4 km, aby zjeść przepyszne oraz regionalne jedzenie albo by nasze szkraby mogły zobaczyć oraz dotknąć krówki w niewielkim gospodarstwie agroturystycznym. Jeżeli żyjemy w dużym mieście, na przykład w Łodzi i pragniemy promować własny salon piękności albo sklepik z bio jedzeniem, to billboard będzie świetnym planem. Należy tylko odpowiednio wybrać miejsce - przy ruchliwej drodze, blisko naszego sklepu.
Jeśli ciekawią nas billboardy Łódź z pewnością jest rewelacyjnym miastem, by reklamować własny interes. Miasto od jakiegoś czasu dynamicznie się rozwija i nie jest już widziane jako peryferia stolicy. Warto tu inwestować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:29:50
Tagi: LED, Internet, efekty