Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Jaka jest różnica między kredytami bankowymi a szybkimi pożyczkami oferowanym w internecie

Wielu ludzi w pewnym momencie może stanąć przed koniecznością pożyczenia pieniędzy. Można to zrobić na różne sposoby, na przykład niektórzy uważają, że dobrze się w takich przypadkach sprawdza rodzina i to właśnie do niej się zwracają w przypadku problemów. Z kolei inni trzymają się z różnych przyczyn od rodziny daleko, i dużo bardziej wolą pożyczyć środki od obcych osób, jeżeli nawet wiąże się to z jakimiś wydatkami.


finanse
Napisał: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku finansowym wiążącym się z kredytami oraz pożyczkami funkcjonują przede wszystkim banki, lecz coraz większe znaczenie mają także firmy które się zajmują tak zwanymi szybkimi pożyczkami (zobacz pożyczka pod nieruchomość). Obie te opcje mają jakieś zalety i wady, a same pożyczki mogą się różnić czasem potrzebnym na decyzję i wydatkami, jakie będzie trzeba ponieść. Jeśli mówimy o kosztach, to dużo lepiej pod tym względem wypadają banki, w nich oprocentowanie jest na stosunkowo niskim poziomie, a oprócz tego można wziąć kredyt na nieco dłuższy okres czasu. Przy niskich kwotach niektóre z nich stosują uproszczone procedury, przez co takie bankowe pożyczki na dowód są raczej łatwe i szybkie do otrzymania.


Lecz wizyta w oddziale bankowym będzie się wiązać z koniecznością posiadania odpowiednich udokumentowanych dochodów, a oprócz tego dobrej historii w BIK. Niestety wiele osób nie spełnia tych kryteriów, a potrzebują oni pieniędzy, i to tego typu osoby
finanse
przeważnie się stają klientami firm oferujących szybkie kredyty.

Nie uważasz, że to jest znakomity moment, żeby uzyskać całkowitą gwarancję, że zamieszczone wiadomości są prawdziwe? Jeśli tak, to ten zweryfikuj serwis (https://www.bestbrain.pl/) tutaj.

W takim przypadku trzeba się liczyć z większymi wydatkami, lecz za to same formalności będą przebiegać bardzo szybko i sprawnie.

W niejednym przypadku taka pożyczka chwilówka szczecin otrzymana może zostać nawet w ciągu kilku godzin, co w przypadku banków jest mało realne. W dużej części firm pożyczkowych da się wszystko pozałatwiać przez telefon i internet, wystarczy przesłać skan dowodu osobistego i wypełnić wniosek. Sprawdzenie złożonych dokumentów odbywa się szybko i sprawnie, i jeżeli nie ma żadnych wątpliwości, to w szybkim czasie potrzebne środki mogą być przelane na konto danej osoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:03:15