Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Planszówki - znakomity pomysł na urozmaicenie imprezy oraz genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zwykle większości osób gry planszowe kojarzą się wyłącznie z małymi dzieciakami, jeżeli zaś ktoś słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych ludzi, najprawdopodobniej sądzi, iż to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.
Okazuje się natomiast, iż jest całkowicie odwrotnie - w dzisiejszych czasach planszówki dla dorosłych stały się bardzo modne i są świetnym dodatkiem do właściwie każdej imprezy!


gry planszowe
Napisał: ninare
Na podstawie: http://www.flickr.com


SPA
Napisał: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gry typowo na imprezę


oczywiście w gronie paru przyjaciół możecie zagrać praktycznie w każdą grę planszową - kłopot rozpoczyna się wówczas, gdy organizujecie imprezę dla większej liczby osób, a jednocześnie jest to impreza alkoholowa. W takich wypadkach zazwyczaj największą popularnością cieszą się różnego rodzaju ruchowe gry imprezowe - przykładowo Twister jest tytułem, który kojarzy praktycznie każdy i który zdecydowanie stanie się ogromnym hitem praktycznie każdej imprezy. Pewnie nie ma osoby, która nie lubi grać w Twistera. Jeśli chodzi zatem o gry imprezowe, Twister z pewnością będzie najlepszym tytułem.


Gry planszowe jako podarunek pod choinkę?


pomysł
Na podstawie: http://www.flickr.com/


Planszówki będą na pewno znakomitym podarunkiem bożonarodzeniowym nie tylko dla ludzi, którzy już zostali fanami gier planszowych, ale także dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z planszówkami.
Jeśli podarujesz komuś ciekawą grę planszową pod choinkę, wówczas oczywiście możesz być niemal pewny, iż taki podarunek mu się spodoba. Zwykle w takich wypadkach zaczniecie grać od zaraz z całą rodzinę, dzięki czemu najprawdopodobniej więcej osób złapie bakcyla planszówek, które bywają naprawdę bardzo uzależniające!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:03:14
Tagi: oczy, gra, gry, czas, rozrywka

Wybrane artykuły

Kategorie

Artykuły archiwalne

Artykuły

Ciekawy film