Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Jakie konto dostaniesz zakładając rachunek w banku ING?

Konto wirtualne w obecnych czasach ma już raczej każda osoba. Dzięki niemu można by kupować w sklepach internetowych czy płacić zwykłe rachunki za wodę czy też komórkę.
Dzięki rachunkowi można by mieć kontrolę nad swymi oszczędnościami.


Kto chciałby założyć konto osobiste ING Bank Śląski będzie doskonałym wyborem. Każdy, kto skończył 18 lat może sobie taki rachunek założyć, ma dowód osobisty, numer telefonu i konto e-mail. Rachunek taki okaże się doceniony przez osoby, które same wykonują większość płatności przez internet. Wszystkie płatności można by robić przy pomocy laptopa jak i komórki przez aplikację mobilną. Otworzyć takie konto można przez internet za pomocą formularza on-line. W formularzu podać trzeba podstawowe informacje potrzebne do ustalenia tożsamości klienta przez instytucję bankową. Tego typu dane to imię i nazwisko, numer PESEL, adres, e-mail i numer komórki. Na podany adres korespondencyjny zostanie wysłana karta debetowa, jaka umożliwi płatności w marketach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest bezpłatne i przeważnie trwa około jednego tygodnia. Instytucja bankowa jednak przypomina, że ma na to czternaście dni. Ważne dla interesantów może być to, że bank nie wymaga informacji o zarobkach, ani cyklicznego przelewania wypłaty na rachunek (zobacz mikrorachunek jak zrobić przelew) bankowy.


puzzle
Na podstawie: flickr.com


W tym momencie zakładając rachunek, machinalnie dostajesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne i nie potrzeba wpłacać tam pieniędzy.
Jeżeli jakaś osoba nie chce go wykorzystywać, może je bez problemu zlikwidować z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczające będzie, jeśli osoba nie chcąc korzystać z takiego konta, zaloguje się na własny rachunek i złoży chęć zamknięcia konta przez internet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:22:28
Tagi: moc, pomoc, rachunek, system, pieniędzy