Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Odbiornik ledowy

Ekrany LED to wielkoformatowa technologia przesyłu obrazu i treści, wykorzystywana przy sposobności znaczących imprez, oraz w celach reklamowych i informacyjnych. Ekran LED gwarantuje najwyższy poziom widoczności, co umożliwia skuteczną realizowanie kampanii reklamowych, oraz informacyjnych. Ekrany owe mają obszerne stosowanie, szczególnie w reklamie i promocji. Zaletą ekranów jest ich modułowa struktura. Zezwala ona na elastyczną konfigurację, praktycznie bezgraniczną możliwość rozbudowy ekranu i jego prosty transport.

To co decyduje o tym, czy ekran LED jest przystosowany do pracy na zewnątrz, to przede wszystkim dobrze dobrane składniki zastosowane przy jego tworzeniu. Zdołają one pracować bezawaryjnie w dużym obszarze temperatur.

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na przedstawiany temat, odkryj ponadto (https://banery-druk.net/banery-reklamowe-katowice) inne nasze witryny na pokrewny temat - one też są ciekawe.

Szczególna konstrukcja panelu ubezpiecza przed warunkami pogodowymi, zarówno od przodu jak i od tyłu ekranu.

ekran w technologii LED
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najwyższą właściwością takiego gatunku ekranów jest ich jasność świecenia i szansa rozbudowywania do dowolnego wymiaru (kliknij). Przeznaczenie ekranu na zewnątrz, przynosi możliwość skutecznej prezentacji nawet w czasie całkowitego nasłonecznienia.

Ekran Led to najwyższa odmiana urządzenia służącego do przesyłu wiadomości dla ogromnego kręgu adresatów. Jest to wyłączna jak dotychczas technika, jaka pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością oraz doskonałą widocznością.Interakcyjna formuła zezwala uaktualniać teksty promocji na bieżąco. Dzięki temu, łączność z konsumentem może się modyfikować, a klient nie będzie znudzony. Zapewnia to kompletną rozpiętość i możność dopasowania kampanii do aktualnych zainteresowań. Dzięki zaawansowanej technologii, w którą zaopatrzony jest każdy ekran LED, można prowadzić interakcję z potencjalnymi nabywcami.

Reklama LED jest idealną opcją dla standardowego billboardu. Działa skutecznie i zwraca uwagę, umożliwia lepszą jakość, całkowitą uniwersalność, wyklucza koszty druku i długie okresy produkcji, jak billboard ledowy. Jest w stanie również stanowić idealne dopełnienie odmiennego typu kampanii.

Do administrowania ekranem, również do kontroli jego działania i przemiany obrazów , wykonano specjalne oprogramowanie działające w języku polskim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:40:09
Tagi: obraz, kampania, koszt