Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Poszukujesz metody na zwiększenie uznania u nabywców? Możesz zorganizować loterię fantową!

Właściciele przedsiębiorstw oferujących artykuły lub usługi, wciąż poszukują sposobu, aby wzbudzać zainteresowanie pośród konsumentów oraz przyciągnąć ich do siebie. Podejmuje się różnorodne akcje reklamowe i promocyjne, projektuje różne gadżety i artykuły reklamowe. Istnieje jeszcze jedna skuteczna forma przyciągania konsumentów: konkursy oraz loterie.


kule do losowania
Klienci kochają konkursy!

Statystyki rynku pokazują, że konsumenci lubią konkursy oraz loterie fantowe, ponieważ mają szansę w nich zdobyć bardzo interesujące nagrody oraz produkty firmowe określonych marek. Na rynku ciągle pojawiają się adnotacje o rozpoczętych zmaganiach konkursowych albo loteriach, w których konsumenci mają szansę zdobyć fajne artykuły, wycieczki lub bony. To bardzo skuteczna forma przyciągania uwagi nabywcy oraz kuszenia go, żeby sięgał po określony towar. W sytuacji, gdy szuka się ciekawej formy promocji, można zdecydować się na podobne działanie, jednak należy zdecydować, czy pomyślniejszą opcją okaże się organizacja loterii czy konkursu - odkryj więcej tutaj.

Wygoda uczestnika najważniejsza

W sytuacji, gdy na względzie ma się wygodę uczestników, warto decydować się na loterię. Udział w loterii przeważnie powiązany jest z zakupem jakiegoś artykułu, a następnie uczestniczeniu w losowaniu. Losowania zazwyczaj mają charakter cykliczny oraz odbywają się w określonym zakresie czasowym. W przypadku loterii organizator jest zmuszony zaznajomić się z aktualnymi przepisami dotyczącymi loterii fantowych. Przepisy te bardzo często się zmieniają zatem za każdym razem, jeżeli pragnie się urządzić taką loterię, trzeba pamiętać o wymaganych formalnościach.


dane osobowe
Napisał: Carol Pyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ochrona danych osobowych jest bardzo ważna

Ludzie bardzo chętnie uczestniczą w różnorakich konkursach, jednak pragną mieć gwarancję, że wpisane dane (zobacz rejestracja bazy w BGIODO) osobowe są bezpieczne w bazie organizatora. Zazwyczaj organizatorzy loterii i konkursów zastrzegają sobie, że dane (sprawdź ofertę) klienta będą wykorzystane oraz przetwarzane w celach marketingowych - zdecydowanie więcej zobaczysz pod tym adresem. Ta kwestia jest regulowana odpowiednimi przepisami i każdy organizator powinien ich przestrzegać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:13:52
Tagi: gadżety, zakup, produkt, organizator