Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Jak rozpocząć pracę w marketingu i jakiego rodzaju należy mieć cechy?

Jeżeli poszukujesz ciekawej i bardzo stabilnej pracy, możesz brać pod uwagę karierę w dziedzinie reklamowej. Jest to doskonała droga dla ludzi otwartych, ciekawych nowych technologii i wykazujących inicjatywę.
widok - firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com


szkolenie
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Na podstawie: http://www.flickr.com


W tego typu działalności pracują graficy czy webmasterzy. Jeśli twierdzisz, że nie zaledwie odnalazłbyś się w takiej branży, ale również mógłbyś dużo od siebie pokazać, należałoby znaleźć oferty chociażby w jakiejś miejscowej agencji marketingowej.


Jeżeli już w czasie studiów ciekawił Cię marketing (więcej info) oraz szukałeś praktyk w takiej agencji, z pewnością będzie to miało dobry skutek podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Aby powiększyć nadzieje, że się ona odbędzie, wyślij swą ofertę do jak największej liczby spółek, do których kontakty odnajdziesz albo na portalach ogłoszeniowych, bądź na stronach poszczególnych agencji. Mógłbyś także powiększyć swą wiedzę poprzez oglądanie reklam czy zapisanie się na specjalistyczne kursy dotyczące procedur wykorzystywanych w marketingu. Warto także popracować nad swoimi zdolnościami z zakresu asertywności, komunikacji z ludźmi czy też pertraktacji w interesach. Kiedy już otrzymasz pracę w miejscu takim jak agencja reklamowa, najprawdopodobniej będzie ona dotyczyła Projektów o mniejszym znaczeniu dla firmy. Nie trzeba jednak tracić nadziei - wielu ludzi zaczyna karierę od najniższego stanowiska.


termin
Napisał: Brian Hawkins
Na podstawie: http://www.flickr.com


Istotne jest to, aby wykazać się inicjatywą, z tego też powodu w zależności od działu, w którym chciałbyś funkcjonować, możesz przygotować projekt szaty graficznej serwisu Internetowego i motyw przewodni kampanii.
Jeśli chcesz funkcjonować jako copywriter, możesz przygotować kilka tekstów, które zaprezentują w jakim stopniu znasz zasady ortografii. Pokażą one również skalę Twej znajomości i pomysłowość.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-22 08:50:51
Tagi: Internet, Projektów, oferty, kontakt