Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Dynamiczny rozwój firm które udzielają krótkoterminowe pożyczki, plusy i minusy takich produktów finansowych.

Rynek kredytów i pożyczek bardzo dynamicznie się rozwija w naszym kraju. Oprócz standardowych produktów bankowych ogromnym zainteresowaniem się cieszą firmy zajmujące się udzielaniem tak zwanych pożyczek internetowych. W przeciwieństwie od tradycyjnych bankowych kredytów posiadają dużo zalet, ale też oczywiście i wady.

Pożyczka
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się do banku trzeba się przeważnie pochwalić swoim zatrudnieniem i dochodami, a sama procedura przyznania będzie trwała przynajmniej jeden dzień. W przypadku pożyczek internetowych jest zupełnie inaczej. Formalności ogranicza się do niezbędnego minimum, w zdecydowanej większości takich firm sprowadzają się do wypełnienia formularza z danymi kontaktowymi i wysłania skanu dowodu osobistego.

Nie są potrzebne żadne dokumenty do niszczenia - (mobilne niszczenie dokumentów) o zatrudnieniu i zarobkach. Niezwykle sprawnie trwa także procedura weryfikowania wniosku, jeśli nie będzie niejasności, to od momentu przesłania dokumentów do końcowej weryfikacji nie upłynie dłużej niż parę godzin, co w tradycyjnych bankach jest to w chwili obecnej raczej niemożliwe.

Firmy które oferują internetowe pożyczki coraz bardziej konkurują ze sobą, bardzo ostatnimi czasy zwiększyła się też ich liczba na rynku. To wszystko powoduje, że trzeba zaproponować coś więcej, niż jedynie typową pożyczkę, żeby przyciągnąć nowych klientów. Z tego też powodu w dużej części takich firm pierwsza pożyczka będzie całkowicie za darmo lub za jakąś symboliczną kwotę. Klienci dzięki takiemu rozwiązaniu mogą sprawdzić, jak przebiega cały proces i nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów - więcej tutaj.

Ale z powodu tego że, że jakąś firmę mieli już okazję poznać, to z pewnością kolejną będą brali właśnie w niej. Tu na przykład bardzo pozytywnie zaczęła się wyróżniać pożyczka w vivus, możliwa jest ona do otrzymania nawet do sumy półtora tysiąca złotych bez żadnych opłat. Niektóre z firm jeszcze dalej się posuwają i uruchamiają specjalne partnerskie programy, w których będą mogli brać udział ich klienci. Jeżeli przyprowadzą nową osobę, która zaciągnie pożyczkę, to za każdym razem będzie się od tego otrzymywać określoną sumę pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-28 02:09:41
Tagi: Internet, dowód osobisty, pieniądze, klient, firma