Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Jak spędzić wspaniale czas zimową porą?

Wakacje to ten okres w roku, na który wyczekujemy z niecierpliwością. Wspaniała pogoda, urlop i kontakt ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i zabawić w gronie najbliższych. Wakacje jednak ekspresowo mijają, tak, że nierzadko nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od standardowych obowiązków. Nic jednakże nie stoi na przeszkodzie, by świetnie bawić się również zimą.


śnieg
Napisał: Ingrid Kreuz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co prawda nie mamy jak się poopalać czy wylegiwać na plaży całymi dniami (chyba że oczywiście wyjedziemy w egzotyczne strony), jednakże możemy skorzystać z szeregu atrakcji, które pozwolą na odrobinę zimowego szaleństwa i które po prostu dadzą okazję do zabawy.Niewątpliwie jedną z wielu możliwości jeśli chodzi o zimowe atrakcje jest uprawianie zimowych sportów. Tym sposobem spędzamy czas niezwykle aktywnie, ale nasz organizm regeneruje się a my jesteśmy bardziej szczęśliwi, ponieważ w czasie wykonywania takiego wysiłku fizycznego uwalniają się endorfiny wpływające na polepszenie nastroju.

Stąd też jazda na nartach, łyżwach czy też zjazdy na standardowych sankach sprawiają nam dużo radości więc warto to wykorzystać. Zimą jednak nic tak bardzo nie cieszy jak uczestniczenie w kuligu. I myli się ten, kto zakłada, że w kuligu można wziąć udział tylko jadąc w góry, czy na wieś do swoich dziadków. Tak naprawdę w każdym mieście można zorganizować tego rodzaju zabawę. Jeśli chodzi o kulig, Warszawa, Lublin, Gdańsk, czy każde inne miasto udostępnia możliwość zamówienia jednego lub kilku zaprzęgów konnych z przyczepionymi saniami. Więcej informacji na ten temat odnajdziesz tutaj: .

W tym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje na prezentowany wątek, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny.śnieg
Napisał: Susanne Tofern
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli przygotowujemy kulig z grupą przyjaciół można przygotować dodatkowo zimowe ognisko z pieczonymi ziemniakami i muzyką w tle. Wiele firm udostępniających tego rodzaju przejazdy zapewnia dostęp do stosownie przygotowanego na ten cel miejsca, w pobliżu którego znajdziemy także górka do zjazdów sankami. Zabawa w kulig to atrakcja, jakiej się nie zapomina i która pozwala zapomnieć o codziennych obowiązkach. Cudownie i sielsko spędzone chwile w gronie najbliższych czy przyjaciół możliwe są więc nie tylko w lecie, ale także piękną, zimową porą. Należy tylko skorzystać z dostępnych możliwości i pozytywnie się nastroić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-28 17:37:41
Tagi: miasto, czas, organizm, chwile