Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Jakie są metody, by zmotywować podwładnych?

Kiedy chcesz zachęcić swoich pracowników do lepszej pracy, wtedy powinieneś pomyśleć nad tym, w jaki sposób nakłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Jeśli zatrudniasz przede wszystkim pracowników biurowych, wtedy z pewnością powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że wiele czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na przerwy.
Praca zespołowa
Napisał: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy pracuje się ciągle przy komputerze, niemalże niemożliwe jest utrzymanie koncentracji przez cały typowy ośmiogodzinny dzień pracy. Wielu pracodawców już dobrze zdaje sobie z tego sprawę – dlatego obecnie niemal we wszystkich biurach znajdują się pokoje socjalne czy kuchnie i jadalnie, w których można spędzić trochę czasu w ciągu dnia. Kiedy jednakże pozwolisz swoim pracownikom na za dużą swobodę, wówczas na pewno po niedługim czasie będziesz tego żałował.

Fascynuje Cię tego rodzaju tematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info pokrewnych artykułów, ponieważ one zapewne również są warte Twojej uwagi.

Jeżeli zatem chcesz odnaleźć złoty środek pomiędzy sprawdzaniem pracowników, a dawaniem im chwili wytchnienia, wówczas bez wątpienia powinieneś zastosować Cię konkretnie do naszej rady. Jeśli chcesz być postrzegany jako dobry pracodawca, wtedy bez wątpliwości powinieneś zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki socjalne, jednak z drugiej strony możesz zacząć ich kontrolować. Jeśli zdecydujesz się na taką możliwość, wówczas powinieneś jak najszybciej zamówić zestaw do monitoringu (więcej informacji).
kamera kopułkowa do monitoringu
Zwykle monitoring pracowników w biurach nie polega na ich filmowaniu, ale na sprawdzaniu ich aktywności na służbowych laptopach. Jeżeli zastanowisz się nad tym mocniej, wówczas z pewnością dojdziesz do wniosku, że najwięcej czasu typowy pracownik marnuje w ciągu dnia na przeglądaniu Internetu. Kiedy w swojej firmie wprowadzisz przykładowo monitoring IP i poinformujesz o tym swoich pracowników, wówczas bez wątpienia zanotujesz wzrost efektywności pracy (poczytaj - rejestrator kamer IP). Jeśli Twoi podwładni będą zdawali sobie sprawę z faktu, że praktycznie w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co konkretnie robili na swoim komputerze, wówczas kategorycznie będą bardziej ostrożni w robieniu na służbowych komputerach czegoś innego niż praca.

Chcesz poznać więcej informacji na tego rodzaju temat? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz zdobądź użyteczne info - niewątpliwie ono także będzie dla Ciebie ekscytujące.

Kiedy powiadomisz o tych zmianach swoich pracowników w odpowiednio spokojny sposób, bez wątpienia nie będą temu tak bardzo przeciwni jak może Ci się wydawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-05 05:22:40
Tagi: monitoring, praca, kontrola