Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Co to jest pozycjonowanie szerokie?

Już w początkowej fazie projektowania witryny należałoby zadać sobie zasadnicze pytanie: jakim sposobem potencjalni odwiedzający mogą dowiedzieć się o jej istnieniu? Odpowiedzią na to zagadnienie jest pozycjonowanie. O tym, że jest to najlepsza, przynosząca spodziewane efekty forma reklamy, wiemy nie od dziś. Jednak aby przedsięwzięcie to, było jeszcze bardziej efektywne powstało pozycjonowanie szerokie, tzw long tail – działająca w szybki sposób i najbardziej skuteczna metoda pozycjonowania.

wyniki w SERP-ach
Napisał: Muhammad Rafizeldi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świadomość googlujących internautów wzrasta coraz bardziej co powoduje, że zadawane pytania przy wyszukiwaniu są coraz bardziej drobiazgowe.

Spodobała Ci się nasza informacja ze strony? Jest nam szalenie przyjemnie. Oczywiście mamy zamiar zaprosić Cię do przejrzenia następnego wpisu o tym samym temacie.

O ile jeszcze niedawno pozycjonowanie szerokie było w pewnym sensie koniecznością dla sklepów internetowych, współcześnie interesują się nim niemal wszyscy dysponujący swoimi stronami w sieci. W końcu zdaliśmy sobie sprawę z tego, iż przykładanie wagi wyłącznie do wizualnej strony i treści witryny nie oznacza zagwarantowanego sukcesu.

Jeżeli ciekawią Cię opisywane w niniejszym tekście kwestie i masz ochotę przeczytać większą ilość wiadomości na tego typu temat - wejdź tu rury z plexi.

Z tego powodu warto skorzystać z usług solidnej firmy jak w tym zakresie, więcej można przeczytać w temacie w dalszej części artykułu.

pozycjonowanie
Napisał: NOGRAN s.r.o.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co oznacza ten termin? Pozycjonowanie szerokie to w skrócie, nastawienie się na pozyskiwanie odwiedzin z haseł o niskiej konkurencyjności, które sporadycznie są wpisywane w wyszukiwarki.Najłatwiej można to wyjaśnić na przykładzie... butów. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę wyraz „buty” - wprawdzie ukaże się nam sporo wzorów, lecz ciężko będzie się zdecydować na fason najbardziej dla nas odpowiednich. Poza tym nie wiadomo czy szukamy butów do szermierki czy dla psa? Ale gdy uściślimy swoje wymagania, model na którym nam zależy, materiał z którego mają być wykonane – pisząc np. czerwone skórzane kozaki – szansa, że owe buty kupimy zwiększy się.


Korzyści płynące z pozycjonowania szerokiego:
- tylko zdecydowani na zakup produktu lub usługi użytkownicy trafią na naszą stronę,
- wyraźne zwiększenie sprzedaży produktu albo usługi,
- krótszy czas na osiągnięcie wysokich pozycji,
- frazy dokładnie przedstawione wywołują wzmożony ruch na stronie,
- bardziej przystępne koszty pozycjonowania frazy niż w przypadku fraz ogólnych.

Pozycjonowanie szerokie wychodzi z propozycją zwłaszcza do dużych i rozbudowanych serwisów, a więc sklepów w sieci, księgarni oraz witryn, zawierających pokaźną liczbę podstron i treści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-26 14:07:34
Tagi: ruch, strony internetowe, usługi, termin, Teraz