Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Czas na program lojalnościowy

Możemy wyciskać z siebie siódme poty. Możemy siedzieć w pracy dniami i nocami. Można robić też mnóstwo rozmaitych rzeczy, ale nigdy nie możemy zapominać o najistotniejszym - sukces naszego interesu w zdecydowanej większości zależy od usatysfakcjonowania naszych klientów, których, naturalnie, najpierw powinniśmy zdobyć. Bezużyteczny będzie nasz wysiłek, jeśli nie odnajdziemy nabywców naszego towaru.
Dlatego każdy świeżo upieczony przedsiębiorca bez względu na branżę powinien poznawać najważniejsze reguły skutecznego marketingu.
otwarty kalendarz
Napisał: Complete Merchandise
Na podstawie: http://www.flickr.com
To nie jest tylko dyscyplina naukowa, to prawdziwa filozofia. Specjaliści od marketingu, którzy zdobyli już duże doświadczenie, potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Dlatego jeśli tylko nasza firma jest w stanie udźwignąć taki balast finansowy, nie powinniśmy na takim fachowcu oszczędzać. Środki włożone w akcje marketingowe zwrócą się prędzej, niż nas się wydaje.
Czytaj dalej


We współczesnym biznesie furorę robi marketing relacji. Dziś nie wystarczy tylko pokazać się lokalnych gazetach, rozwiesić plakaty, czy zrobić spot reklamowy w telewizji. Dzisiejszy klient tajemniczy klient opinie jest niezwykle niedostępny i my musimy pierwsi wyciągnąć do niego rękę. Jak sama nazwa mówi, ten model marketingu skupia się stwarzaniu mocnych więzi z naszym nabywcą. Nie jest sztuką zdobyć klientów. Później trzeba ich jeszcze zatrzymać przy sobie.
Właśnie po to powstały programy lojalnościowe
sterta banknotów
Napisał: Vsevolod Knyazev
Na podstawie: http://www.flickr.com
. Zapewne niejeden z nas posiada w portfelu cały plik plastikowych kart. Otrzymaliśmy je podczas zakupów w rozmaitych sklepach. To jest bardzo istotna część tego planu.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że przydatne byłyby uzupełniające artykuły na opublikowany temat, to kliknij tu oraz przeczytaj także pozostałe wiadomości.

Każda firma, która chce zatrzymać przy sobie ludzi, zwabia ich do siebie tym właśnie drobnym gestem. Dostając do rąk kartę stałego klienta, dowiadujemy się, że stajemy się częścią ekskluzywnego klubu. Taka wiadomość mile łechce nasze konsumenckie ego. Czujemy się zauważeni i dowartościowani. W dodatku, ekspedientka informuje nas, że dzięki posiadaniu tej unikalnej karty, możemy skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji, nieosiągalnych dla pozostałych klientów. Właściciele wielkich sieci wysyłają nam w ten sposób wyraźny komunikat: jesteśmy dla nich ważni, jesteśmy wyjątkowi!

Reszta tutaj programylojalnosciowe.pl
 

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-19 12:14:29
Tagi: klient, plakaty, marketing