Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

MS Excel – czy opłaca się doskonale poznać?

Firma Microsoft oferuje użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszego arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest naprawdę chętnie wykorzystywany przez różnego rodzaju instytucje, firmy oraz osoby prywatne.
Tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu Produkt firmy Microsoft znajduje się w powszechnym użyciu już od naprawdę dawna. Pozwala wykonywać przeróżne, czasem wyjątkowo skomplikowane obliczenia. Dzięki programowi uzyskane wyniki obliczeń można przedstawić w formie wykresu. Mimo że program jest intensywnie stosowany już kilkunastu lat wiele osób ma problemy z jego właściwą obsługą. Stąd bardzo popularne są szkolenia Excel Warszawa.

Szkolenia Excel Warszawa, które ma do zaproponowania adresowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programem, jak również do już nieco zaawansowanych osób , którym program nie jest do końca obcy. Kursanci, którzy zdecydują się wziąć udział w szkoleniach i je skończą w trakcie pracy w biurze będą mogli bez najmniejszych problemów posługiwać się Excelem. Wpisywanie liczb do arkusza, ich interpretacja i przedstawianie uzyskanych wyników będzie nagle naprawdę proste.
szkolenie
Napisał: We Are Social
Na podstawie: http://www.flickr.com
Katowice - Software House Kursy organizowane są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Ilość godzin zarówno na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanym jest bardzo różna. Standardowo kurs mający miejsce w trybie dziennym to szesnaście godzin nauki , które podzielone są równomiernie na trzy dni. Ale firmy zajmujące się szkoleniami proponują także szkolenia Excel, które trwają trzydzieści godzin. Każdy uczestnik takiego szkolenia, który je ukończy otrzyma zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenia Excel trzydziestogodzinne składają się ze zwiększonej ilości ćwiczeń mających charakter praktyczny.Dla osób, które chcą ekspresowo poznać zasady pracy z arkuszem kalkulacyjnym firmy Microsoft organizowane są szkolenia o charakterze ekspresowym. Obejmują one zazwyczaj szesnaście godzin. W ostatnim dniu szkolenia uczestnicy przystępują do egzaminu. Obejmuje on zagadnienia teoretyczne i praktyczne. W szkoleniach z programu Excel mogą uczestniczyć nie tylko pracownicy firm, ale także osoby prywatne. Średnia cena takiego szkolenia to około trzystu złotych. Dowiedz się więcej

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 02:37:28
Tagi: kurs, wykres, arkusze