Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Fachowe nagrywanie z powietrza.

Zdjęcia i filmy wykonywane z powietrza zawsze pobudzają ciekawość i kreatywność. Krajobraz oglądany z góry uzmysławia nam okazałość kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Krajobraz naturalny, zabytki, miasta, wielkie zabudowania, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i kreują magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Napisał: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz firma oferuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza) przy użyciu specjalistycznego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, kreatywną grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepiej wyedukowanych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących idei, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów w kolejnych realizacjach. W realizacji celu czyli zaspokojenia Kontrahenta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu.

Nie czekaj już - zweryfikuj propozycję , jaką dla naszych klientów przygotowaliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Współpracujemy z instytucjami, firmami i osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy fachową, elastyczną obsługę, doradztwo techniczne – na najwyższym poziomie. Zapewniamy najlepszą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce.W wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmów z powietrza trzeba zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i fachowości usług wykonywanych przez podmiot.

Zdjęcia wykonujemy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę albo aparat do wysokości prawie 0,5 km.

Czy przeczytany wątek był atrakcyjny, ale masz chęć na kolejne? Pragniesz odkryć link do źródła (http://www.gaster-sol.pl/pl/produkty/sol-farmaceutyczna)? W takim razie zapraszamy - trzeba wyłącznie kliknąć myszką.

Za sprawą nawigacji satelitarnej oraz nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy płynny obraz w jakości full HD i zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i pokazywany na ekranie.

Takim sposobem jesteśmy w stanie w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowocześniejsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz atrakcyjniejsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-26 00:47:26
Tagi: Full HD, magia, fotografie, obsługa, firma