Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Reklama outdoor jest w Polsce coraz bardziej popularna. Moda na ten typ reklamowania własnej spółki przyszła do nas z Zachodu

Telebimy zaledwie dziesięć lat wstecz były tak niezwykłym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną kilku stłuczek w polskich miastach, ponieważ kierowcy nie mogli oderwać od nich wzroku.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Napisał: Golden Rose
Na podstawie: Golden Rose
Dzisiaj już są integralną częścią naszego krajobrazu.


Jeśli jesteś mieszkańcem Mazowsza i interesuje Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy wydaje się być świetnym miejscem, aby umieścić własną reklamę - widzieliście już telebim na placu Zawiszy w Warszawie.

Nie czekaj - naciśnij ten link tanie rollupy i ciesz się stworzonymi tam kolejnymi artykułami. Na pewno pogłębią one Twą znajomość rzeczy na ów temat.

Plac jest w centrum, przy krzyżówce z Alejami Jerozolimskimi. Jest to ożywione miejsce, gdyż są tam linie tramwajowe oraz autobusowe. Niedaleko jest również dworzec. Wobec tego możemy być pewni, że naszą reklamę każdego dnia dostrzeże cała masa osób. Telebim nie jest duży, ma 8 m2, ale jest tak usytuowany, że spostrzeże go każdy przechodzień i kierowca.


Telebimy wydają się być również doskonałą formą promocji w małych miejscowościach. Nawet nie musi być to miasto wojewódzkie. Warto sprostać oczekiwaniom klientów albo zaskoczyć ich nowatorskimi pomysłami. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Radomska w województwie łódzkim, nie możesz odstąpić od myśli o nowatorskim sposobie reklamy, tylko dlatego, że nie mieszkasz w Warszawie. Jeśli interesuje Cię reklama (muzyka bez zaiks) na telebim Radomsko zapewne jest tym miastem, gdzie dzięki nowym pomysłom sprzedasz dużą ilość własnych produktów -> telebim radomsko.


Telebim jest niezwykle efektywną formą promocji. Od lat jasne jest przecież, że ludzie to wzrokowcy, dlatego filmik wciąga ich bardziej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-11 19:58:31
Tagi: reklamy, klientów, pojazd, kraj