Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

W jaki sposób ubrać się na pierwszą randkę?

Jak się ubrać na schadzkę? - ten dylemat z pewnością nie jeden raz spędzał ci sen z powiek. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, iż liczy się pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak spoglądają na kobiety całościowo, toteż ubiór winnaś dopracować w każdym pierwiastku. Mówią, że to nie garderoba zdobi człowieka, jednakże wszystkie doskonale wiemy, że pierwsze wrażenie jakie wywrzemy na facecie, jest nadzwyczaj ważne, więc dlatego na randce pragniemy wyglądać dobrze.


koszulka
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Godzinami całymi potrafimy namyślać się nad tym, jak przyodziać się na randkę, w pocie czoła plądrujemy garderoby, niezmordowanie przymierzamy niemal wszystko to, co na randkę się nadaje.

Szukasz ciekawych informacji? To dobrze, ta strona internetowa dresy męskie duże rozmiary na pewno Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej wiele bardzo interesujących informacji.

Zamiar jest jeden - zdziałać aby facet na twój widok zaniemówił z zachwytu! Wydawać by się mogło, iż wyczyn nie lada, iż odziewanie się na randkę jest procesem mozolnym, jednak wcale tak być nie musi. Wystarczy podejść do tego racjonalnie - więcej opcji na tej stronie.

A oto kilka praktycznych porad, w co się ubrać na randkę. Ubierz się w coś, w czym będziesz się czuła swobodnie jak też komfortowo, co jednak nie znaczy że powinnaś założyć to, w czym chodzisz na co dzień. Najlepiej gdy będzie to jakiś sprawdzony zestaw, zamiast nowo zyskanej kiecki albo też niewypróbowanych szpilek. Pozwól popracować jego wyobraźni i pomału odkrywaj karty. Jeśli chcesz dać zobaczyć nogi, włóż krótkie spodnie, a do nich górę z subtelnym dekoltem. Jeżeli zaś uważasz, że twym najogromniejszym atutem jest dekolt, zaakcentuj go, wkładając seksowne koszulki, ale nogi
kobieta
Napisał: Trang Angels
Na podstawie: http://www.flickr.com
schowaj w dżinsach - . Odrobina kokieterii w ubiorze jest wskazana.


Zachowaj natomiast umiar w doborze uzupełnień i biżuterii. Jeden wyraźny detal zupełnie wystarcza, a w miejsce dużej torby wybierz niedużą, wygodną torebkę. Nie zapomnij o znakomicie dopasowanej bieliźnie. Majtki na pewno nie powinny odznaczać się pod odzieżą, ani także wystawać. Jeżeli zaś chodzi o topy czy stanik, to idealnym wyborem będzie stanik w rodzaju push-up, który bardzo dobrze podkreśli twoje kobiece atuty oraz doda ci pewności siebie. Przez strój podkreśl swoją kobiecość i uwydatnij to, co w tobie najładniejsze. Nieodzownie dopasuj odpowiednie buty. Każda kobieta najzyskowniej prezentuje się w bucikach na obcasie - figura wówczas wygląda na smuklejszą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-16 10:10:29
Tagi: biżuteria, garderoba, elegancja, randka