Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Mnóstwo wielkich premier w tym tygodniu.

Kilka dni temu swoją premierę miało kilka ekranizacji i gier komputerowych, na jakie fani czekali niemalże dwa lata. W sklepach z grami na półkach leżą już świeżutkie pudełka z grami fanów RPG, natomiast w Multikinie oraz kinach IMAX emitowane są od wczoraj ekranizacje serii Star Wars.


Rozpocznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, to jest świeżego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy całej prawie że serii gier z cyklu FF.
opinie


Sequel jest tak naprawdę odświeżoną wersją najstarszej gry sagi, o zmienionym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki przenosi nas do wszechświata kreskówki. Kontury postaci wyglądają jakby były wyciągnięte dosłownie z komiksu. Gra posiada oprócz tego odświeżoną historię główną i powiększona jest o kilka historii pobocznych - zasięgnij porady. Zwiększony niemal trzykrotnie świat oraz rozbudowana historia, zapewnią przeszło 100 godzin rozgrywki. Kolejna gra to FM Manager, zapewne każdemu znany tytuł wydana w wersji na PC i nową konsolę PS4, niestety, ale miłośnicy serii nie będą mogli zagrać w powyższy tytuł na XBoxie. W trakcie gry mamy możliwość jak zawsze zająć stanowisko menedżera jednego z teamów piłkarskich. W nowym FM Manager możemy dobierać spośród mnóstwa zespołów, ponieważ twórca deklaruje wyraźnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na zakończenie istna frajda dla miłośników sagi Star Wars. Na początku bieżącego miesiąca w kinach zagoszczą po kolei filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, to jest adaptacja szczególnie stworzona dla dzieci, żeby i one miały możliwość obejrzeć kultowy film. Nie oznacza to, iż starsi nie mają wejścia do kina. Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest według nas genialna toteż jest warta zobaczenia - patrz.
W owym tygodniu miłośnicy gier Role Playing Games i filmów z cyklu Star Wars niestety, a być może szczęśliwie nie mają wiele wolnego czasu. Dlatego zachęcamy, by jeszcze dziś zarezerwować bilet do kina, może razem ze znajomymi i zakupienie Final Fantasy, które zostało odświeżone.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-28 14:05:26
Tagi: film, bilety, gra, kino, zakup