Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Odkryj programy, dzięki którym nasz kraj ma możliwość rozwoju – zobacz, jakie możliwości daje wsparcie z Grantu Blokowego

Twierdzi się, iż przystąpienie naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej przyniesie Polakom duże . Poznaj Grant Blokowy – jeden z wielu instrumentów, które mają sprawić, że w Polsce będzie się znacznie lepiej funkcjonowało.


więcej informacji
Napisał: Startup Mena
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dofinansowanie z Grantu Blokowego

Po wejściu do Wspólnoty Europejskiej, Polska brała udział i nadal wdraża wiele przedsięwzięć, których celem jest rozwój gospodarki i stały rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Nie chcesz przerwać czytania interesującego tematu na jednym poście? Zatem zachęcamy do następnych - kliknij w źródło radca prawny oleśnica i wejdź na zbliżoną witrynę.

Należy wiedzieć, iż jest Szwajcarsko-polski program współpracy, zwany Funduszami Szwajcarskimi. Jakie cechy charakteryzują wskazany program? Po pierwsze jest to program, który zapewnia swym uczestnikom bezzwrotne dofinansowanie, które znacznie powinno zminimalizować różnice występujące w gospodarce naszego kraju a gospodarce państw członkowskich zdecydowanie bardziej rozwiniętych. Ten pomysł stanowi nadrzędną aspirację.

Czy ta porada wzbudziła u Ciebie dociekliwość? Jeśli tak, to poznaj ten bardzo w serwisie (https://inoffice.pl/centrum-biznesowe-horizon/). On z pewnością również okaże się wart poznania.

Ale istnieje kolejny cel.

Omawiany program ma za zadanie także zniwelować kontrasty pomiędzy obszarami znajdującymi się w naszym kraju, które są nieznacznie rozwinięte, a tymi, w których wystąpił dynamiczny progres gospodarczy. Jak owe kontrasty mają być likwidowane? Dzięki stałemu działaniu i przez podtrzymywanie relacji partnerskich pomiędzy szwajcarskimi i polskimi organami władzy które mają charakter lokalny a także różnymi organizacjami. W obrębie omawianego programu występuje tzw. Grant Blokowy. W jego obrębie wyodrębniamy zaś Fundusz dla Organizacji Pozarządowych a także Fundusz Partnerski.


o dofinansowaniach unijnych
Napisał: National Assembly for Wales
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dofinansowanie z Grantu Blokowego (polecana strona www) ma stanowić znakomity instrument finansowy, którego zadaniem jest zlikwidowanie różnic widocznych między regionami rozwiniętymi, a obszarami, które są zdecydowanie mniej nowoczesne. Podstawowym dążeniem powstania dofinansowania z Grantu Blokowego jest użyczenie pomocy w zakresie rozwoju polskich obywateli. Dofinansowanie z Grantu Blokowego ma przyczynić się do trwałych zmian w sposobie myślenia obywateli, którzy powinni współtworzyć społeczność zdającą sobie sprawę ze swych praw i powinności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-23 10:53:17
Tagi: program, fundusz, wsparcia