Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Przedstawienie reklamy na telebimie

Pokaz reklamy towaru na telebimach to najbardziej efektywna postać reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów zapewnia dużo wyższe możliwości reklamy.
Skonfigurowane w wielu lokalizacjach powiększają liczbę odbiorców, a tym samym ilość potencjalnych nabywców. Za sprawą cyfrowej techniki diodowej, także energicznych i pełnych kolorów obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, także działają na rozpoznawalność marki.


Częstość z którą ukazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do przyszłego konsumenta, które w konsekwencji wiedzie do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania.


Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na okoliczności pogodowe przyciągają spojrzenie, a przy tym są bardzo dobrze wyraźne. Reklama zademonstrowana w takiej formie nie tylko prędko i efektywnie dociera do potencjalnych odbiorców, lecz także ceny jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe niż typowe wartości innych reklam (Poznaj szczegóły).


proces
Napisał: Metro Atlanta Marketing Association
Na podstawie: http://www.flickr.com


Reklama na telebimie Trójmiasto pozwala na zastosowanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego medas-media.com.pl/t_gdanskgrunwaldzka.html . Reklama na telebimie nie tylko szybko i efektywnie dociera do ewentualnych odbiorców, lecz również wartości jej wyprodukowania i demonstracji są o wiele niższe.
Reklama na telebimie to ogromne potencjały kreacji, obszerna kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność obrazu pozwala na użycie nadzwyczaj twórczego przekazu reklamowego.

Kliknij ten odnośnik i przeczytaj poza tym więcej szczegółów w witrynie (http://pitprojekt.pl/bazawiedzy/e-deklaracje-pit-37/) - one także powiększą Twoją wiedzę na rozpatrywany tu temat.

Obraz filmowy jest dużo lepiej zapamiętywany niż prosty obraz bilboardowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-09-07 00:02:39
Tagi: marki, ceny, reklamy, telebim