Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Marzysz,żeby obejrzeć coś intrygującego w telewizji? Zobacz, w jakim miejscu szukać informacji o dobrych filmach

Telewizja zabiera czas – krzycz o tym psychologowie od dekad. Nawołują do ograniczeń, bądź choć do wybieranie takich programów, które przyniosą jakieś korzyści (przykładowo edukacyjne). Obecnie jednak ciężko takie ograniczenia zastosować. W obecnych czasach każde dziecko ma do wyboru kilka kanałów z bajkami, a dorośli setki programów (z filmami, serialami, dokumentami, muzyką i sportem). Co więc zrobić, by wybrać najlepsze?
Od czasu, gdy stworzono telewizory, od czasu, gdy wystartowały stacje telewizyjne, od czasu, gdy zaczęto nagrywać setki programów i filmów nieodzowny okazał się program tv. To dzięki niemu można było nareszcie mieć pewność, co określona stacja będzie emitować, o której godzinie zacznie się wyczekiwany serial i na który seans trzeba zarezerwować sobie ze dwie wolne godziny. Im większa liczba powstałych stacji, tym więcej stron miała gazetka z programem telewizyjnym. Z czasem wzbogaciły ją artykuły o światowym kinie, gwiazdach filmowych, oczekiwanych premierach, a nawet krzyżówki i konkursy. W obecnych czasach to jedne z najczęściej kupowanych gazet w naszym kraju.
telewizor
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
Mnóstwo ludzi – zwłaszcza młodych – zamiast zaglądać do prasy, woli jednak serfować w Internecie.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę Wynajem retro aut na imprezy, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem zapewne także Cię zaintryguje!

I na takie działania znalazł się sposób, czyli program tv w wersji elektronicznej. Jego miłośnicy uważają, że jest zdecydowanie lepszy niż wersja papierowa ze względu na stałe aktualizacje (bywa, że z powodu ważnych wydarzeń na świecie, ramówka w telewizji zostaje zmieniana). Dodatkowo umieszczane są pełniejsze opisy filmów, a nawet linki do trailerów. Więcej na .


Można także za pomocą paru kliknięć ustawić sobie swój program, który będzie przedstawiał opisy jedynie ulubionych kanałów. Teraz w Internecie jest kilka stron www poświęconych programom w telewizji. Dodatkowo wszystkie duże serwisy mają – w formie podstron – ich autorskie odpowiedniki. Dzięki temu użytkownik określonego serwisu może w jednym miejscu dostać wszystko – najważniejsze newsy, podgląd maili, chat, informacje o pogodzie i program tv. Czy telewizja rzeczywiście zabiera czas? Być może, ale… kto nie pragnie go choć na moment poświęcić tej telewizji?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-12-30 02:54:20
Tagi: telewizja, kanały, stacja telewizyjna