Kulutra, rozrywka i wiele więcej! bądź bliżej wydarzeń kulturalnych...

Gdzie udać się na wakacyjny wypoczynek? Mazury są miejscem idealnym!

Wakacyjna oferta spędzenia urlopu nad wodą jest zaskakująco szeroka. Mamy do wyboru odpoczynek nad naszym bajecznym morzem lub nad mazurskimi jeziorami. Na co się zdecydować?
Domki nad morzem to idealne rozwiązanie dla zarówno dla rodzin posiadających dzieci, grup przyjaciół, jak również dla par zakochanych szukających miejsca, w którym będą mogli w ciszy i spokoju nacieszyć się sobą. Domki nad morzem położone są zazwyczaj w cichych i słonecznych miejscach położonych w małej odległości od morza. Dotarcie na plażę zajmuje naprawdę mało czasu i jest torównie przyjemne jak plażowanie. Przy okazji mamy szansę zrobić zakupy, zjeść posiłek w klimatycznej restauracji lub kupić pamiątki dla najbliższych. Domki nad morzem gwarantują wypoczynek w wysokim standardzie.W zależności od ilości osób, jaka będzie chciała w nich wypoczywać, możemy wynajmować domki 1,2,3-pokojowe. Każdy domek posiada własną łazienkę. Domki mają w swoim wnętrzu lodówkę, telewizor , a także kuchenkę. Popołudniowe chwile można spędzać na klimatycznych tarasach - ceny za domki). Dodatkowo dla zwiększenia funkcjonalności w każdym domku urządzony jest kącik kuchenny , w którym znajdują się sztućce, talerze, szklanki oraz czajnik. Do korzystania przez gości udostępniane są koce, parawany oraz inne akcesoria plażowe.
morze
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com


Osoby preferujące bardziej aktywny urlop powinny postawić na jedną z mnóstwa propozycji jakie oferuje agroturystyka. Mazury, zachwycający swoją niezwykłą urodą region naszego kraju, posiadają rewelacyjnie rozwiniętą ofertę agroturystyczną. Na jakie atrakcje możemy liczyć, gdy zainteresuje nas tego rodzaju oferta? Przede wszystkim do dyspozycji gości w pensjonatach proponujących wypoczynek pod hasłem "agroturystyka Mazury" wymienić należy plażowanie na bajecznych i pozbawionych tłumów mazurskich plażach oraz rejsy po jeziorach - opcje związane z Mazurską agroturystyką.

Do dyspozycji wypoczywających gości udostępniane są kajaki i rowery. Porządnie oznakowana sieć szlaków rowerowych pozwala na aktywny wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku wielkich miast. Ponadto w sezonie hitem są takie atrakcje, jak grzybobranie we wspaniałych mazurskich lasach czy - dla miłośników wędkowania - udostępniane są bogate w ryby stanowiska wędkarskie. Stawiając na wypoczynek na Mazurach, każdy ma szansę znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-21 13:09:35
Tagi: jeziora, oferta agroturystyczna, mazurskie lasy